Kontakti

Jomas iela 37, Jūrmala, Latvija

T/C "Korso"

Tālrunis: +371 27778867

Epasts: info(at)roofbbq.lv

facebook.com/RoofJurmala

ROOF BAR-B-Q & MUSIC

ROOF BAR-B-Q & MUSIC radies ar ideju piedāvāt Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem kaut ko jaunu, savādāku, garšīgu un interesantu.

Mēs vēlamies, lai jums visiem būtu vieta, kur baudīt lieliskus BBQ ēdienus, veldzēties ar gardiem kokteiļiem, vakaros iegrimt kvalitatīvas džeza un blūza mūzikas ritmos vai vienkārši būt kopā patīkamā atmosfērā. Mēs esam uzbūruši vietu, kur vienmēr ar lielu prieku gaidām viesus, lai liktu tiem justies kā mīļiem ciemiņiem un parūpētos par tiem.

Izmantojiet iespēju pusdienot, ja esat iegriezušies Galerijā Korso, lai iepirktos, izklaidētu bērnus vai apmeklētu kino (kas tieši blakus restorānam būs jau pavisam drīz) vai nāciet ciemos vakaros, lai ieturētu gardu maltīti draugu un ģimenes lokā.

Tiekamies uz jumta!

Jaunumi

No 1. oktobra piedāvājam padarīt svētdienas vēl nesteidzīgākas un garšīgākas ar svētdienu vēlajām brokastīm. Branča cena ir 18eur no personas, cenā...

Lasīt tālāk

Šo sestdien pie mums seksīgā, stilīgā Sintija Grigorjeva ar trio. Plānojam muzikāli gardu vakaru samtaina džeza pavadībā. Sestdienas īpašais...

Lasīt tālāk